Замовити документ

Шановні відвідувачі! 

Якщо на нашому порталі ви не знайшли необхідний документ ви можете замовити його у нас. Для цього вам всього потрібно звернутися в наш онлай-чат на порталі Світ документів-онлайн>>>.

Вартість складеного для вас документу буде узгоджено з вами окремо.

Також ми пропонуємо послуги по редагуванню та проведення правового аналізу (експертизи) наступних договорів.

Розробка (складання) якісного договору – це не простий процес, та вимагає від юриста достатньої уважності, скрупульозності та знань чинного законодавства.

Ми пропонуємо послугу по складанню та редагуванню договорів.

При роботі з договорами наші фахівці обов’язково враховують і усувають будь-які можливі ризики, детально досліджують всі необхідні умови договору, пропонують реальні варіанти вирішення спірних умов договору.

При складанні деяких видів договорів наші юристи обов’язково здійснять аналіз судової практики із договорного права, що стосується типу договору, який розробляється.

Етапи складання договорів:

 • Надання консультації клієнту, ознайомлення з ситуацією і визначення характеру договору.
 • Підбір нормативно-правової бази для складання договору.
 • Аналіз судової практики з договірного права, що стосується типу договору, який розробляється.
 • Складання договору за участю клієнта.
 • Тлумачення кожного пункту договору клієнту;
 • Виділення окремих положень, завдяки яким можна розірвати договір.

До Вашої уваги перелік та вартість деяких послуг:

 1. Замовлення зразка з нашого веб-сайту, який Ви знайшли – вартість зазначена на сайті.
 2. Якщо Ви не знайшли потрібний зразок самостійно, фахівець допоможе це зробити – безкоштовно.
 3. Якщо на сайті відсутній потрібний зразок і потрібна його розробка, фахівець з Вами зв’яжеться для погодження умов. Вартість та строки виконання обговорюються індивідуально з Клієнтом.
 4. Послуги адаптації готового зразка документа під Клієнта: сторони, реквізити сторін, ціна контракту/договору (продукції), строки (терміни), % авансового платежу, пені, штрафи і т.д. – від 600,00 грн./10 сторінок документу, 50,00 грн. за кожну наступну сторінку документа (за наявності інформації про вказані умови від Клієнта). 100% передоплата.
 5. Професійний переклад зразків англійською мовою з української – 1800 знаків/180,00 грн. Передоплата 180,00 грн. решта суми вартості після виконання.
 6. Переклад готового документу українською мовою з російської – 1800 знаків/50,00 грн. Передоплата 50,00 грн. решта суми вартості після виконання.
 7. Усна юридична консультація адвокатом без вивчення документів Клієнта – 300,00 грн./100 % передоплата.
 8. Усна юридична консультація адвокатом з вивченням документів Клієнта – 500,00 грн./100 % передоплата (строк виконання до 24 годин з дня надіслання документів Клієнтом)
 9. Письмова юридична консультація адвокатом з вивченням документів Клієнта та наданням правового висновку – від 1000,00 грн./50% передоплата та 50% після надання консультації (вища вартість залежить від сфери правового регулювання і обговорюється в індивідуальному порядку, строк виконання до 72 годин з дня надіслання документів Клієнтом).