Скасування виконавчого напису нотаріуса, що був вчинений на користь Альфа банку

Останнім часом акціонерне товариство «Альфа банк» стягує кредитну заборгованість за кредитними договорами не звертаючись до суду шляхом звернення до приватних нотаріусів, які в свою чергу вчиняють на кредитних договорах і втому числі на договорах поруки виконавчий напис.

Після вчинення виконавчого напису за заявою Альфа банку відкривається виконавче провадження державним виконавцем або приватним виконавцем в рамках якого наскладується арешт на все майно, в тому числі на банківські рахунки та проводяться дії для примусового продажу майна боржника Альфа банку стягнення коштів з рахунків.

Як показує судова практика ( втому числі і практика нашого адвокатського бюро) такі виконавчі написи нотаріуса, які вчиняються на користь Альфа банку здійснюються з порушенням чинного законодавства.

Деякі позичальники та їх поручителі дізнаються про вчинений виконавчий напис нотаріуса на користь Альфа банку, коли на роботу приходить постанова виконавця про стягнення 20 відсотків від зарплати та/або коли власник нерухомого майна чи автомобілю при оформленні купівлі продажу свого майна дізнається, що майно арештовано.

Якщо у вас склалася така ситуація, то варто негайно звернутися до адвокатів, які поможуть зупинити виконавче провадження, скасувати в судовому порядку виконавчий напис нотаріуса та закрити виконавче провадження та повернути вже списані (стягнуті) в примусовому порядку ваші кошти.

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» має власну позитивну судову практику про скасування виконавчого напису нотаріуса, який був вчинений на користь Альфа банку та інших банківський установ.

Якщо Ви хочете більш детально дізнатися про послугу – звертайтеся до нас за номером телефону: – +38 068 489-96-46

Адреса: м. Київ, вул. Білоруська, 30

    Ми допоможемо:

  • зупинити виконавче провадження та визнати його незаконним;
  • зняти арешт з рахунків та майна;
  • припинити звернення стягнення на заробітну плату, пенсію та інші доходи;
  • повернути стягнуті кошти та компенсувати витрати на судовий збір та допомогу адвоката.

Що б скасувати виконавчий напис нотаріуса, необхідно:

  1. Ознайомитися з виконавчим провадженням. Як правило, там є вся інформація (договір, напис нотаріуса), яка необхідна для подачі позовної зяви до суду.
  2. Подати адвокатський запит до приватного нотаріуса, що б він надав документи, які подавав Альфа банк (чи інший банк). Як правило нотаріус відмовляється в наданні такої інформації, що є підставою витребувати документи нотаріальної справи через суд.
  3. Скласти позовну заяву в суд про визнання виконавчого напису нотаріуса, який не підлягає виконанню(про скасування напису нотаріуса).
  4. Скласти заяву (клопотання) до суду про зупинення стягненняна підставі напису нотаріуса та клопотання про витребування документів виконавчого провадження.

Після наведених вище дій, подаємо до суду позовну заяву та заяву (клопотання) про вжиття заходів забезпечення позову, а саме зупинення виконавчого провадження.

Нижче ми приводимо, як приклад одну з наших судових справ, в якій скасовано виконавчий напис нотаріуса із зразком позовної заяви та заяви про вжиття заходів забезпечення позову.

Фабула справи:

Між позивачем (позивальником)  та ЗАТ “Альфа-Банк”, правонаступником якого є ПАТ “Альфа-Банк”, укладено кредитний договір, за умовами якого банком надано позивачеві кредит.

Позивач неналежно виконував взяті на себе за кредитним договором зобов`язання щодо повернення кредиту та сплати процентів за користування ним у строки, встановлені договором.

За договором факторингу ПАТ “Альфа-Банк” відступило ТОВ “Кредитні ініціативи” право вимоги до позичальника за кредитним договором.

З огляду на прострочення позичальником строків сплати кредиту, процентів за користування ним ТОВ “Кредитні ініціативи” звернулося до приватного нотаріуса з заявою про вчинення виконавчого напису.

Приватний нотаріус вчинив виконавчий напис на користь ТОВ “Кредитні ініціативи” про стягнення заборгованість за кредитним договором – заборгованість зі сплати кредиту (основного боргу), проценти за користування кредитом.

Позивач вважає, що виконавчий напис було вчинено з порушенням вимог ст.ст. 87, 88 Закону України «Про нотаріат», Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 року № 296/5, та Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться в безспірному порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 року № 1172.

У позові позивач просить суд визнати виконавчий напис вчинений приватним нотаріусом, таким, що не підлягає виконанню.

Позовна зава задоволена судом в повному обсязі.

Посилання на рішення суду:

https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/78445136?1586507883

Зразок позовної заяви про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконаню – скачати

Зразок заява про забезпечення позову  (про вжиття заходів) про визнання виконавчого напису нотаріуса таким що не підлягає виконню – скачати

 

Оболонський районний суд м. Києва

04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 2-Є

Позивач:

_________________________

Адреса проживання:

_______________________

ІПН ____________

Тел.:__________

Електронна пошта: _____________                                                                                               Офіційна електронна адреса: відсутня

 

Представник позивача:

Адвокат ____________

Адреса для листування: _____________

ІПН ____________

                                                                                  Тел. ____________________

                                                                                  Електронна пошта: __________________

Офіційна електронна адреса: відсутня

Відповідач:

ТОВ «Кредитні ініціативи»

Адреса: 04655, м. Київ,

вул. Вікентія Хвойки, буд. 21

ЄДРПОУ 35326253

Тел. 0-800-500-210

                                                                                  Електронна пошта:  i______________

Офіційна електронна адреса: відсутня

Треті особи:

Приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

_____________________________

Адреса: _____________________

ІПН – невідомий

Тел.: _____________________

Електронна пошта: невідома                                               Офіційна електронна адреса: невідома

Приватний виконавець виконавчого округу Київської області

________________________

Адреса: ____________________

ІПН невідомий

Тел.: _________________

Електронна пошта: _________                                                                                           Офіційна електронна адреса: невідома

позовна заява немайнового характеру

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання таким, що не підлягають виконанню виконавчий напис нотаріуса

 

26 листопада 2018 р. на адресу ТОВ «______________________», в якому працює позивач, надійшов лист з постановою про відкриття виконавчого провадження за № 57730635, відкритого на підставі постанови від 19.11.2018 р., виданої приватним виконавцем виконавчого округу Київської області _______________ (надалі у тексті – приватний виконавець).

Відповідно до Постанови про відкриття виконавчого провадження від 19.11.2018 р. приватним виконавцем на підставі поданої відповідачем заяви про примусове виконання виконавчого напису приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу ______________ за № 25405 від 31.10.2017 р. було відкрито виконавче провадження про стягнення з позивача суми боргу в розмірі 192764,54грн. на користь відповідача – ТОВ «Кредитні ініціативи».

Звернувшись до відповідача з приводу встановлення природи заборгованості, позивач з’ясував, що виконавчий напис нотаріуса був здійснений по зобов’язанням за кредитним договором, укладеним 29.05.2007р. між позивачем та ЗАТ «Альфа Банк» (копія кредитного договору – додається).

В якості забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором між позивачем та ЗАТ «Альфа Банк» 29.05.2007 р. був укладений договір застави транспортного засобу (копія якого додається до позовної заяви).

Однак про те, що ЗАТ «Альфа Банк», правонаступником якого є ПАТ «Альфа банк», відступив права вимоги за кредитним договором, позивач не знав, так як про таке відступлення його ніхто не повідомляв.

Позивач вважає, що виконавчий напис було вчинено з порушенням вимог ст.ст. 87, 88 Закону України «Про нотаріат», Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 року № 296/5, та Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться в безспірному порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 року № 1172, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 87 Закону України «Про нотаріат» для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що встановлюють заборгованість. Перелік документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

За приписами ст. 88 цього Закону нотаріуси вчиняють виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем та за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років, а у відносинах між підприємствами, установами та організаціями – не більше одного року.

Главою 16 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 року № 296/5, передбачено порядок вчинення виконавчих написів.

Згідно з п.1.1 Глави, для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що встановлюють заборгованість, або на правочинах, що передбачають звернення стягнення на майно на підставі виконавчих написів.

Згідно з п.1.2 Глави перелік документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів, установлюється Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п.3.1 Глави нотаріус вчиняє виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем; за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років, а у відносинах між підприємствами, установами та організаціями – не більше одного року.

Відповідно до п.3.2 безспірність заборгованості підтверджують документи, передбачені Переліком документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 року № 1172.

Відповідно до п.1 Переліку документів за якими стягнення заборгованості проводиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 року № 1172, для одержання виконавчого напису надаються: оригінал нотаріально посвідченої угоди, документи, що підтверджують безспірність заборгованості боржника та встановлюють прострочення виконання зобов’язання.

Отже, документами, які підтверджують безспірність заборгованості мають бути не розрахунок заборгованості чи довідка про існування заборгованості складені банком, які є лише відображенням односторонніх арифметичних розрахунків банку і не можуть слугувати доказом безспірності розміру грошових вимог відповідача до позивача, а первинні облікові документи, оформлені у відповідності до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» – виписки з рахунку, платіжні доручення, меморіальні ордери та інше.

З наведеного вище вбачається, що нотаріус вчиняє виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем, за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років.   

            На переконання позивача заборгованість за кредитним договором не є безспірною, тому, як:

– на адресу позивача не надходило вимоги – повідомлення про погашення заборгованості із зазначенням деталізованої суми боргу;

– на адресу позивача не надходило повідомлень про відступлення прав вимоги за кредитним договором на підтвердження законних правових підстав звертати стягнення за кредитом ТОВ «Кредитні ініціативи» та враховуючи те, що всі платежі з погашення кредиту здійснювалися позивачем на користь та за реквізитами  ПАТ «Альфа Банк», а не ТОВ «Кредитні ініціативи».

Окрім того, слід зазначити, що з дня виникнення права вимоги за кредитним договором минуло більше трьох років. Відповідно до умов кредитного договору остаточною датою повернення кредиту є 29.05.201 3р. (п.2.3. розділу№1 кредитного договору).

В обґрунтування викладених у заяви обставин позивач надав докази, а саме копії документів, перелік  яких визначений у додатку до позову, та оригінали яких є у позовній заяві позивача. Позивач подав до позовної заяви не всі наявні докази, що підтверджують обставини, на яких гуртуються позовні вимоги з приводу спору, який виник між ним та відповідачем. Інші докази, а саме виконавчий напис нотаріуса та матеріали нотаріальної справи в якій був вчинений виконавчий напис знаходяться у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ________________.

Заходи щодо забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви до суду, позивачем не здійснювалися.

Досудовий порядок урегулювання спору позивачем не проводився.

Виходячи з вищенаведеного вважаю, що виконавчий напис має бути визнаний таким, що не підлягає виконанню, адже такий, що порушує законні права та інтереси позивача.

            На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 15, 16 ЦК України, ст. 24, 27 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень», ст. 88 Закону України «Про нотаріат», п.3.1 Глави 16 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 року № 296/5 та ст.ст. 2, 10, 19, 27, 175, 209 ЦПК України,

ПРОШУ СУД:

  1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
  2. Визнати виконавчий напис від 31.10.2017 року № 25405, вчинений _____________, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, яким стягнуто з позивача на користь відповідача заборгованість в сумі 192764,54 грн., таким, що не підлягає виконанню.
  3. Витребувати від ________________ приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу (01001, м. Київ, вул. ___________, буд.___, приміщення ___) документи та матеріали на підставі яких вчинявся виконавчий напис від 31.10.2017 року № 25405 щодо звернення стягнення з позивача заборгованості в сумі 192764,54 грн.

Додатки.

  1. Оригінал квитанції про сплату судового збору за подання позову.
  2. Оригінал квитанції про сплату судового збору за подання заяви про вжиття заходів забезпечення позову.
  3. Довідка про підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
  4. Попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи.
  5. Копія кредитного договору (розділу №-1).
  6. Копія кредитного договору (розділу №-2).
  7. Копія Графіку з погашення заборгованості.
  8. Копія договору застави транспортного засобу.
  9. Копія Постанови про відкриття виконавчого провадження.
  10. Копія Ордеру.
  11. Копія Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
  12. Заява про вжиття заходів забезпечення позову з додатками до неї.
  13. Копії позовної заяви та додатків до неї для відповідача та третіх осіб.

  

Представник Позивача за довіреністю

 адвокат _____________

________ 20__ р.

Посилання на рішення суду за цією позовною заявою:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/82735353

_______ 20__ р.

Оболонський районний суд м. Києва

04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 2-Є

Позивач: __________________________

Адреса проживання: ______________________

ІПН _______________

Тел.: __________________

Електронна пошта: __________                                 Офіційна електронна адреса: відсутня

Представник позивача:

Адвокат ___________________

Адреса для листування: ______________,

ІПН _____________

                                                                                                              Тел. ________________

                                                                                              Електронна пошта: ______________                                                                                                                                    Офіційна електронна адреса: відсутня

 

Довідка

про  підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав

Позивач звернувся до Оболонського районного суду м. Києва з позовом до ТОВ «Кредитні ініціативи», третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на  стороні відповідача – приватного нотаріуса Київського нотаріального міського округу _____________, приватного виконавця виконавчого округу Київської області __________, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

На вимогу п.10 ч.3 ст. 175 ЦПК України даною довідкою підтверджую, що в провадженні судів або інших органів, які в межах своєї компетенції вирішують спори, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.

 Представник позивача ____________  адвокат ___________

 

 

  

_______ 20__ р.

Оболонський районний суд м. Києва

04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 2-Є

Позивач: __________________________

Адреса проживання: ______________________

ІПН _______________

Тел.: __________________

Електронна пошта: __________                                          Офіційна електронна адреса: відсутня

Представник позивача:

Адвокат ___________________

Адреса для листування: ______________,

ІПН _____________

                                                                                                              Тел. ________________

                                                                                              Електронна пошта: ______________                                                                                                                                Офіційна електронна адреса: відсутня

 

Попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи

 

Відповідно до ч. 1 ст. 133 Цивільного процесуального кодексу України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов’язаних з розглядом справи. Станом на сьогоднішній день, Позивач поніс наступні витрати:

  • ______ грн. ____ коп. при сплаті судового збору.

Очікує понести наступні витрати у разі оскарження рішення по даній справі:

  • У апеляційній інстанції
  • __________ грн. ______ коп.
  • У Верховному суді _______ грн. ___ коп.

 

Представник позивача ____________  адвокат ___________

 

 

до ____________районного суду міста ________
вул. ____________, буд. __, м. _____, ___

Позивач:

 ______________
Адреса проживання: вул. _______, 6yд. __, м. ______, _____

ІПН ___________________
Тел. моб: (____)________

Електронна пошта:_________________

Представник позивача:
______________
Адреса для листування: вул. _______, 6yд. __, м. ______, _____

ІПН ___________________
Тел. моб: (____)________

Електронна пошта:_______

Суддя: ______
Справа: № ________

 

Заява

про вжиття заходів забезпечення позову

 

Позивач звернувся до ___________ районного суду м. _______ з позовом до ТОВ «___________», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: приватний нотаріус ______ нотаріального міського округу ____________, приватний виконавець виконавчого округу Київської області ____________, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Як зазначено в позовній заяві, приватним нотаріусом _____ міського нотаріального округу ____________ було вчинено виконавчий напис за № _________ від ___ _____20__ р., яким звернено стягнення на майно позивача в сумі боргу в розмірі ______грн. на користь відповідача – ТОВ «___________».

З цього приводу, за заявою стягувача – ТОВ «____________» ___ ______20__ року приватним виконавцем виконавчого округу _______________ області ____________, було відкрито виконавче провадження № _____________ (копія постанови про відкриття виконавчого провадження додається до позовної заяви).

В рамках проведення виконавчих дій в цьому виконавчому провадженні були ухвалені наступні постанови та проведені виконавчі дії:

  • Постанова про арешт майна боржника;
  • Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника;
  • Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника;
  • Постанова про призначення суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання для участі у виконавчому провадженні;
  • Постанова про розшук майна боржника.

На підтвердження ухвалення вищенаведених постанов та вчинення виконавчих дій відповідно до цих постанов до цієї заяви додається інформація про виконавче провадження, яку роздруковано з            офіційного сайту Міністерства юстиції України автоматизованої системи виконавчого провадження:

https://asvpweb.miniust.gov.Ua_____

Після ухвалення вищенаведених постанов та проведення виконавчих дій, приватний виконавець виставив через організатора на електронні торги нерухоме майно позивача, яке є його власністю, а саме:

Двокімнатну квартиру № __, за адресою: Київська обл., м. ____, вул. ___________.

Посилання на веб-сайт системи електронних торгів арештованого майна Сетам – https://setam.net.ua/auction/_____

Нежитлове приміщення № ___, за адресою: Київська обл., м. ____, вул. ________, __          Посилання на веб-сайт системи електронних торгів арештованого майна. Сетам https://setam.net.iia/auction/_____

Також в якості доказу щодо призначення електронних торгів на продаж нерухомого майна позивача до цієї заяви додаються скриншоти з веб-сайту Сетам.

 Згідно інформації з веб-сайту Сетам дата проведення аукціонів з продажу нерухомого майна призначена на ___ _____ 20__ року.

Позивач вважає, що до вирішення спору по суті, на підставі оспорюваного виконавчого напису може бути реалізовано належне йому на праві власності нерухоме майно, а саме двокімнатну квартиру № __, за адресою: Київська обл., м. ___, вул. ______, ___, в якій зареєстровані та проживають малолітні діти, що підтверджується довідкою відділу реєстрації місця проживання ____________ міської ради, копія якої додається до цієї заяви.

Оскільки оспорюється виконавчий напис нотаріуса, то вирішення питання про зупинення стягнення ніяким чином не є фактичним виконанням рішення суду при визнанні виконавчого напису таким, що підлягає чи не підлягає виконанню.

Позивач вважає, що проведення виконавчих дій з примусового виконання виконавчого провадження та, як результат, реалізація нерухомого майна на електронних (прилюдних) торгах в рамках виконавчого провадження, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду у випадку визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

Відповідно до ч.1. ст.149 ЦПК України суд, за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.

Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Відповідно до п.6 ч.1 ст. 150 ЦПК України позов забезпечується зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.34 Закону України “Про виконавче провадження” виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документа.

Згідно ч.1 ст. 321 ЦК України, право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

Згідно ст. 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

З наведеного вбачається, що позивач володіє, користується майном, але внаслідок незаконного виконавчого напису нотаріуса може бути позбавлений права власності на нерухоме майно, а тому позивач, користуючись своїм правом, звертається до суду з цією заявою та вважає за необхідне зупинити виконавче провадження, так як у разі позитивного ухвалення рішення за поданим позовом на його користь, примусовий продаж нерухомого та рухомого майна у рамках виконавчого провадження, унеможливить його виконання. Позивач впевнений, що невжиття заходів забезпечення заяви може суттєво ускладнити або взагалі позбавити його можливості захистити свої порушені права, призведе до додаткових матеріальних витрат та ускладнить відновлення становища, що існувало до порушення законних прав позивача.

Вирішуючи питання щодо задоволення цієї заяви або відхилення, прошу Суд також звернути увагу на те, що приватним виконавцем при здійсненні виконавчих дій був порушений порядок звернення стягнення, а саме черговість стягнення, що полягає в наступному.

Відповідно до ч. 2 ст. 48 Закону України «Про виконавче провадження» стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Відповідно до ч. 1 ст. 50 Закону України «Про виконавче провадження» звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

Як зазначається в позовній заяві, в якості забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором між кредитором та позичальником був укладений договір застави транспортного засобу (копія договору застави транспортного засобу додається до позовної заяви).

З приводу наведеного вбачається, що приватним виконавцем порушений порядок звернення стягнення щодо його черговості, так як не були проведені виконавчі дії щодо стягнення на транспортний засіб.

Враховуючи вищевикладене та керуючись п.2 ч. 1 ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження», ч. 1, ч. 2 ст.149, ч.6 ст. 150 Цивільного процесуального кодексу України, –

ПРОШУ до розгляду позовної заяви:

  1. Залучити дану заяву про вжиття заходів забезпечення позову до поданої до суду позовної заяви з додатками про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
  2. Зупинити стягнення з позивача на підставі виконавчого напису від __ ____20__ року № ______, вчиненому приватним нотаріусом________ міського нотаріального округу __________, яким стягнуто з позивача на користь відповідача заборгованість в сумі _____ грн.
  3. Заборонити приватному виконавцю виконавчого округу _____ області _____________ вчиняти будь-які виконавчі дії щодо звернення стягнення на позивача.
  4. Витребувати у приватного виконавця виконавчого округу ______ області _________ виконавчий напис нотаріуса № _____ від _ ______20__ року, який був вчинений приватним нотаріусом ___________ міського нотаріального округу _________________.

 

Примітка.

Оригінал квитанції про сплату судового збору за подання заяви про вжиття заходів забезпечення позову додано у додатку до позовної заяви.

Додаток.

  1. Скриншот з веб-сайту Сетам про призначення аукціону з продажу квартири.
  2. Скриншот з веб-сайту Сетам про призначення аукціону з продажу нежитлового приміщення.
  3. Копія Довідки відділу реєстрації місця проживання _______ міської ради.
  4. Інформація про виконавче провадження.

Представник позивача_____ адвокат________

__ _____ 20__ р.

Посилання на ухвалу суду:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/78445136

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *