Юридичні послуги

Вітаю Вас на сайті адвокатського бюро “Довженко та партнери”!

На сайті Ви можете знайти відповіді на актуальні для Вас питання, свзяанние з зішітой Ваших майнових прав та законних інтересів.

Для нас не важливо, яким чином Ви знайшли нас – задавши в пошуковій системі Інтернету запит, або Ви знайшли наше бюро по рекомендації.

Для нас важливо те, що Ви – наш клієнт, якому ми готові допомогти, і знаємо, як це зробити максимально оперативно і ефективно.

Сьогодні більшість громадян і юридичних осіб потребують юридичної допомоги практикуючих адвокатів та юристів щодо захисту прав собствености на майно, щодо захисту прав позичальників і їх поручителів, за кредитними зобов’язаннями, а також захисту прав вкладників банків і фінансових компаній по депозитних договорах.
Кращий спосіб для захисту Ваших законних прав та інтересів звернутися в наше бюро за юридичною послугою.

Адвокатське бюро «Довженко і партнери» спеціалізується на наданні юридичних послуг для громадян та юридичних осіб у сфері договірного права, захисту майнових прав власності, захисту прав позичальників та їх поручителів за кредитними зобов’язаннями.

Наша діяльність включає, як послуги юристів і адвокатів для громадян, так і для юридичних осіб в наступних напрямках:

  • склалаання, редегування договорів та проведення юридичного аналізі правочинів,
  • скасування арештів та обтяжень на майно власників,
  • скасування обмежень у праві володіння користуванням і розпорядженням власниками майна,
  • визнання в судовому порядку прав власності на майно,
  • усунення від незаконного користування майном третіми особами,
  • медіація – участь в переговорах з банками з метою укладення угод по
  • реструктуризації заборгованості за кредитом, відстрочення платежу, списання боргів і штрафних санкцій,
  • суперечки з банками (зменшення суми боргу, визнання в судовому порядку недійсними договору застави або іпотеки, кредитного договору, виведення поручителя з поручительства).

Щиро сподіваємося, що на даному сайті Ви зможете знайти потрібну Вам інформацію з правових питань, а також отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

У грудні 2017р. мною було створено Онлайн сервіс юридичних документів «МОЄ ПРАВО» та у лютому місяці 2020р. створено Інтернет магазин юридичних документів «Світ документів-онлайн», на яких можна за невелику оплату завантажувати (скачати) зразки документів (зразки статутних документів, договорів, позовних заяв та інших процесуальних документів.) Особливістю цих ресурсів, на мій погляд, є те, що деякі зразки позовних заяв, апеляційних скарг та інших заяв  та скарг публікуються з посиланнями на судові рішення, які приймалися за даними позовами.

Також ви можете скористатися нашим сервісом – Інтернет магазин юридичних документів «Світ документів-онлайн» та придбати вже готові зразки процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних скарг та інших документів) за посиланням:

Зразки позовних заяв >>>

Зразки заяв та клопотань>>>​

Зразки скарг>>>

Зразки апеляційних скарг на рішення суду>>>

Зразки процесуальних документів (кримінальне право та процес)>>>

Контакти:

Тел: +38 068 489-96-46

Електронна пошта: advocatdovzhenko@gmail.com

 

З повагою,
адвокат Сергій Довженко