Юридичні послуги

Вітаємо Вас на сайті адвокатського бюро “Довженко та партнери”!

На сайті Ви можете знайти відповіді на актуальні для Вас питання, які пов’язані с захистом Ваших майнових прав та законних інтересів.

Для нас не важливо, яким чином Ви знайшли нас – задавши в пошуковій системі Інтернету запит, або Ви знайшли наше бюро по рекомендації.

Для нас важливо те, що Ви – наш клієнт, якому ми готові допомогти, і знаємо, як це зробити максимально оперативно і ефективно.

Сьогодні більшість громадян і юридичних осіб потребують юридичної допомоги практикуючих адвокатів та юристів щодо захисту прав власності на майно, щодо захисту прав позичальників і їх поручителів, за кредитними зобов’язаннями, а також захисту прав вкладників банків і фінансових компаній по депозитних договорах.
Кращий спосіб для захисту Ваших законних прав та інтересів звернутися в наше бюро за юридичною послугою.

Адвокатське бюро «Довженко і партнери» спеціалізується на наданні юридичних послуг в наступних сферах:

Щиро сподіваємося, що на даному сайті Ви зможете знайти потрібну Вам інформацію з правових питань, а також отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

У грудні 2017р. мною було створено Онлайн сервіс юридичних документів «МОЄ ПРАВО» та у лютому місяці 2020р. створено Інтернет магазин юридичних документів «Світ документів-онлайн», на яких можна за невелику оплату завантажувати (скачати) зразки документів (зразки статутних документів, договорів, позовних заяв та інших процесуальних документів.) Особливістю цих ресурсів, на мій погляд, є те, що деякі зразки позовних заяв, апеляційних скарг та інших заяв  та скарг публікуються з посиланнями на судові рішення, які приймалися за даними позовами.

Також ви можете скористатися нашим сервісом – Інтернет магазин юридичних документів «Світ документів-онлайн» та придбати вже готові зразки процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних скарг та інших документів) за посиланням:

Зразки позовних заяв >>>

Зразки заяв та клопотань>>>​

Зразки скарг>>>

Зразки апеляційних скарг на рішення суду>>>

Зразки процесуальних документів (кримінальне право та процес)>>>

 

Зв’яжіться з нами

Якщо Ви хочете більш детально дізнатися про послугу – звертайтеся до нас за номерами телефонів:

+38 068 489-96-46

+38 098-827-56-90

Адреса: м. Київ, вул. Білоруська, 30

 

З повагою, 

команда Адвокатське бюро «Довженко та партнери»