Як зняти транспортний засіб з арешту

Як зняти транспортний засіб з арешту

У будь-якого власника автомобіля може колись трапитися ситуація, коли на його транспортний засіб накладається арешт. Це може бути під час кримінального, цивільного, адміністративного чи господарського процесу, і причиною арешту можуть бути різні ситуації:

• автомобіль ввезено незаконно або розмитнено з порушенням правил;
• автомобіль входить до складу майна, яке оспорюється;
• при довгій несплаті кредитів, аліментів, квартплаті або інших платежів;
• через ушкодження чи інші підстави є сумніви щодо заводських номерів кузова, двигуна, VIN-номера та інше;
• придбали автомобіль, який у попереднього власника вже знаходився під арештом;
• інші ситуації, де потрібно накласти обмеження на розпорядження майном, в тому числі автомобілем.

Для вирішення цієї проблеми вам знадобиться позовна заява про зняття арешту з транспортного засобу та припинення його розшуку. Така позовна заява є першим кроком у процедурі, підставою до якої є стаття 59 Закону України «Про виконавче провадження». Подати її має право як власник, так і інший власник майна, якщо він переконаний у тому, що для арешту немає підстав.

Нижче наводиться зразок позовної заяви, який ви можете придбати у нашоу сервісі – Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів – онлайн” .

Позовна заява про зняття арешту з автомобіля та припинення його розшукупридбати  >>>

Даний зразок позовнорї заяви передбачає зняття арешту з автомобіля та припинення його розшуку у зв’язку з поверненням виконавчого документа стягувачу.

Однак, яки вище було наведено є і інші підстави для арешту автомобіля, наприклад:

Після укладення договору купівлі – продажу громалянин звернувся до відповідного органу для зняття з реєстрації транспортного засобу з метою подальшої реєстрації на своє ім’я.

Однак в знятті з реєстрації було відмовлено, в зв’язку з тим, що зазначений автомобіль рахується арештованим заборги попереднього власника на підставі Постанови про накладення арешту, та Акту опису і арешту майна складених державним виконавцем Шевченківського ВДВС.

З цього приклду нижче наводиться зразок позовної заяви, який ви можете придбати у нашоу сервісі – Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів – онлайн” .

Позовна заява про визнання права власності на автомобіль та звільнення із під арешту – придбати>>>

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» допоможе скасувати арешт та інші  обтяження на майно (квартиру,будинок,атомобіль та грошові кошти)

Наші контакти:

м. Київ, вулиця Білоруська, 30

тел.: +38 068 489-96-46

Електронна пошта: advocatdovzhenko@gmail.com

Також ви можете зняти транспортний засіб з арешту можливо при наявності постанови з відповідного органу про зняття з арешту транспортного засобу та документів, що посвідчують особу.

Для цього необхідно звернутися із заявою до регіонального сервісного центру МВС за місцем реєстрації власника транспортного засобу.

Термін розгляду заяви та  зняття транспортного засобу з арешту до 30 діб.

Також для зняття арешту громадянин має змогу особисто звернутися з постановою безпосередньо до того сервісного центру МВС, який було уповноважено на зняття арешту відділом державної виконавчої служби. Це дозволить пришвидшити процедуру.

Наші публікації:
Якщо спадщина в арешті? Як зняти арешт з спадкового майна

Залишити відповідь