Скасування виконавчого напису нотаріуса в господарському судочинстві

Скасування виконавчого напису нотаріуса

Позовна заява про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (з посиланням на рішення суду)

https://documenti.com.ua/document/pozovna-zayava-pro-vyznannya-vykonavchogo-napysu-takym-shho-ne-pidlyagaye-vykonannyu-z-posylannyam-na-rishennya-sudu/

 

Фабула справи:

Між відповідачем як постачальником, а також як заставодержателем за договором застави, та позивачем, який виступив як покупець та заставодавець,  укладено договір поставки товару.

Згідно умов договору поставки відповідач як постачальник взяв на себе зобов`язання поставити позивачу як покупцю товар виробничо-комерційного призначення на умовах товарного кредиту. Позивач як покупець зобов`язався сплатити  відповідачу грошову суму, що складає вартість поставленого товару, на умовах визначених договором.

На забезпечення виконання зобов`язань покупця по договору поставки між позивачем (заставодавцем) та відповідачем (заставодержателем) був укладений договір застави майбутнього врожаю, посвідчений третьою особою – приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

У зв’язку з виниклою заборгованістю за договором поставки за заявою відповідача, приватним нотаріусом вчинено виконавчий напис на договорі поставки.

Позивач вважає, що приватним нотаріусом при вчиненні виконавчого напису перевищено повноваження визначені Законом, а відповідачем, як стягувачем, порушено вимоги Закону України “Про заставу”Закону України “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень”, оскільки не було внесено відомостей про звернення стягнення на заставне майно, а також не надіслано вимогу боржнику.

Позовні вммоги позивача задаволені в повному обсязі.

Інші зразки позовних заяв:

Позовна заява про стягнення заборгованості за договором підряду>>>
Позовна заява про стягнення заборгованості за договором про надання послуг автотранспорту, послуг будівельних машин (з посиланням на рішення суду)>>>
Позовна заява про стягнення заборгованості за договором суборенди нежитлового приміщення (з посиланням на рішення суду)>>>
Позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій>>>

 

Адвокатське бюро «Довженко та партнери”»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *