Про нас

Адвокатське бюро “Довженко та партнери” це команда професіоналів, яку було засновано у 2015 році з метою надання широкого спектру юридичних послуг та супутніх послуг.

Головними показниками ефективності роботи компанії, які в процесі становлення сформували нашими стратегічними орієнтирами на ринку юридичних послуг України, були і будуть завжди задоволені клієнти.

Чесність, професіоналізм та надійність – це ті основоположні принципи і наша філософія, з якими ми впевнено йдемо в майбутнє.

Індивідуальний підхід до надання юридичних послуг клієнтові, великий досвід роботи юристів компанії та наших ділових партнерів, дозволяють максимально спрогнозувати кінцевий результат вирішення будь-якого Вашого питання.

Високий рівень інфляції в нашій країні, невеликий рівень інвестиційної привабливості, збільшення кількості контролюючих та наглядових органів, майже щоденні зміни до законодавства, відсутність довіри людей до органів державної влади і віри в те, що завтра не буде гірше, а ніж сьогодні, зумовили зайняття принципової позиції нашою компанією щодо забезпечення потреби кожного, почувати себе і бути захищеним від будь-якого посягання та свавілля. Саме тому девіз нашої компанії, який ми обрали у якості керівництва до дії «Ваша впевненість в майбутньому під нашим надійним захистом!».

Наша команда:

керуючий партнер, адвокат Сергій Довженко

    Досьє адвоката – перейти >>>

 

партнер, адвокат Олег Максимчук

   Досьє адвоката – перейти >>>

Зв’яжіться з нами

Якщо Ви хочете більш детально дізнатися про юридичні послуги – звертайтеся до нас за номерами телефонів:

+38 068 489-96-46

+38 098-827-56-90

Адреса: м. Київ, вул. Білоруська, 30