Для здійснення своєї професійної діяльності мною була обрана організаційно-правова форма, як адвокатське бюро – Адвокатське бюро «Довженко та партнери».

Про себе:

Відповідно до статті 4 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання (організаційні форми адвокатської діяльності).

Для здійснення своєї професійної діяльності мною була обрана організаційно-правова форма, як адвокатське бюро – Адвокатське бюро «Довженко та партнери».

Освіта:

Вищу юридичну освіту отримав в 1987р. у Київському національному університеті імені Тараса Григоровича Шевченка.

Адвокатську діяльність здійснюю на підставі Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю за № 1421 від 27.01. 2000 року.

Практика:

Приватною практикою займаюсь з 2009 року.

До цього часу працював в наступних організаціях:

Антиколекторська компанія «ТРІ ЕС» (правонаступник Юридична компанія «ТРІЕС»).

ПАТ «Іпобанк».

ЗАТ «Банк РНС» (правонаступник – ПАТ «Траст Банк»).

ПАТ «Альфа Банк».

Проект Консорціум ТЕКНІТАС за підтримкою програми Європейського Союзу TACIS по координації діяльності робочої групи з питань удосконалення законодавства іпотечного кредитування і фінансування придбання житла.

ЗАТ «Міжнародний іпотечний банк» (правонаступник – ПАТ «Платинум Банк).

Міжнародна іпотечна програма під керівництвом американської корпорації Western NIS Enterprises Fund (WNISEF).

ЗАТ «Мікрофінансовий Банк» (правонаступник ПАТ «ПроКредит Банк»).

Міжнародна програма мікрокредитування в Україні за проектом TACIS Finuk9702, створеної Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Німецько-Українським Фондом разом з програмою Європейського Союзу TACIS і Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

АППБ «Аваль» (правонаступник – ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»).

Загальний стаж моєї роботи в галузі права: – 1987-2020 роки.

Спеціалізація:

Я впевнений, що не один адвокат не може однаково добре розбиратися у всіх галузях права.

Відкриваючи свою приватну практику я прийняв рішення займатися тільки тими напрямками в спеціалізації, в яких я давно працював і добре розбираюся. Тому мій вибір зупинився на таких спеціалізаціях, як банківське право, договірне і корпоративне право, а також захист прав власності.

З повагою, 

адвокат Сергій Довженко