Перегляд заочного рішення суду та скасування його

Перегляд заочного рішення суду та скасування його

Скасування (перегляд) заочного рішення суду за кредитними зобовязанням – наша  СУДОВА ПРАКТИКА  

Якщо суд щодо Вас виніс заочне рішення, що робити?

Суд може винести заочне рішення тільки в тому випадку, якщо позичальник або поручитель (відповідач) не прийшов на засідання суду і не подавав заяви з проханням приймати рішення без його присутності, за умови, якщо позичальник та (або) поручитель офіційно отримав повістку в суд.

 

Якщо суд виніс заочне рішення, що робити?

Заочне рішення за вашою заявою можна переглянути в суді та скасувати в разі, коли:

Вам не було відомо про розгляд справи в суді;

Вам не отримували ухвалу суду про відкриття судового провадження у справі щодо вас з копією позовної заяви з додатками до неї (докази, якими банк обґрунтовує позов);

Ви не отримували і не підписували поштове повідомлення про отримання зазначених вище документів;

Ви не отримували жодного повідомлення про призначення судових засідань.

Ви не подали відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які ви посилаєтесь, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Вище наведені обставини дає вам підстави звернутися до суду і подати заяву про перегляд заочного рішення.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Зразки заяв про перегляд заочного рішення

 

Якщо ви не отримували повний текст заочного рішення суду та яке не було вручене у день його проголошення, ви маєте право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд – якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення вами повного тексту заочного рішення суду.

Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з’явився в судове засідання та (або) не повідомив про причини неявки, а також не подав відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Прийнявши та розглянувши вашу заяву, суд скасовує заочне рішення, якщо буде встановлено, що ви не з’явився в судове засідання та (або) не повідомили про причини неявки, а також не подали відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Після скасування заочного рішення суд знову призначає справу до нового розгляду. У цій ситуації ви маєте право подати свої заперечення (відзив на позов) і докази, або подати зустрічний позов до банку.

Якщо суд виніс заочне рішення щодо вас, звернувшись до нас, ми допоможемо скасувати його і направити справу на новий розгляд, в межах якого ми:

  • оскаржимо суму боргу по кредиту в частині нарахованих штрафних санкцій (штрафів та пені);
  • оскаржимо суму боргу в частині нарахованих підвищених відсотків по кредиту;
  • оскаржимо суму боргу в частині нарахованої комісії за обслуговування кредиту;
  • проведемо переговори з банком на предмет укладення мирової угоди та надання реструктуризації заборгованості і залишення позову банку без розгляду;
  • проведемо переговори з банком на предмет отримання в суді розстрочки в погашенні боргу;
  • оскаржимо права банку стягувати борг з поручителя;
  • оскаржимо права банку стягувати борг у зв’язку з пропуском позовної давності для подання позовної заяви до суду.
  • затягнемо судовий процес від 1-го року до 3-х років (поки банк не піде на поступки, і за цей час захистити ваше майно від арешту і стягнення банком, знайти потенційного покупця для продажу застави, забезпечити вас часом для фінансового оздоровлення з метою подальшого погашення боргу).

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» допоможе скасувати заочне рішення суду.

Наша команда має значний досвід вирішення кредитних спорів, в тому числі ведення і затягування судових процесів, захищаючи інтереси позичальників і їх поручителів.

Все, що вам необхідно зробити – це зателефонувати до нас за номером телефону: – +38 068 489-96-46 та приїхати в офіс на безкоштовну за адресою  м. Київ, вул. Білоруська, 30.