Досьє адвоката Максимчука

Про себе:

Своє становлення як юриста професіонала, Олег Максимчук розпочав навчаючись на юридичному факультеті та факультеті післядипломної освіти Університету економіки та права «КРОК», закінчивши його з відзнакою, отримав вищу освіту за ступенями спеціаліста права та магістра інтелектуальної власності.

Ще під час навчання в Університеті одна з викладачів, кандидат юридичних наук і практикуючий адвокат помітила високий рівень знань у свого студента, здатність до аналітичного мислення при тлумаченні законодавства та велике бажання здобувати фаховий досвід. В результаті чого, з кількасот студентів, саме Олегу було запропоновано вакансію юриста у ТОВ «Юридична фірма «Бонум».

В подальшому, він мав змогу вивчати юридичну науку під керівництвом суддів Подільського районного суду м. Києва та Київського апеляційного господарського суду, пройшовши чималий шлях від посади діловода суду до помічника судді.

У 2008 році закінчивши з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ, отримав ступінь магістра права.

Значний внесок до багажу професійних знань та вмінь внесла робота у Секретаріаті Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Державному комітеті України з питань технічного регулювання та споживчої політики та Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.

Після подій Революції Гідності, Олегом було прийнято рішення взяти безпосередню участь в реформуванні правоохоронних органів, застосувавши набуті знання, вміння та навички у сфері забезпечення безпеки громадян під час служби у Департаменті патрульної поліції, а також здійсненні професійної підготовки молодого покоління поліцейських, перебуваючи на посаді керівника циклу спеціальних дисциплін Академії патрульної поліції.

Життя не припиняє свій коловорот, і як будь-яка людина, прагнучи саморозвитку та самовдосконалення, обрав напрямок здійснення приватної юридичної практики у сфері захисту прав, свобод та інтересів тих, хто цього потребує.

З січня 2020 року разом з командою інших національних та міжнародних експертів Проєкту ЄС «Право-Justice» опікується питаннями впровадження найкращих європейських практик у роботі українських судів та органів, що забезпечують судову безпеку.

У серпні 2020 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, що стало черговим кроком до професійного зростання та розвитку.

Пріоритетні напрямки та спеціалізація:

  • цивільне та господарське право
  • адміністративне право

 

З повагою, 

адвокат Олег Максимчук

 

м. Київ, вул. Білоруська, 30

Контактний номер телефону:

 

Твик CallShortcut позволит разместить иконку контакта на рабочем столе | ПростоMAC +38 098-827-56-90

Значок электронной почты - Png картинки и иконки без фона oamaksymchuk.cpd@gmail.com