Адвокатське зберігання господарсько-фінансових та установчих документів

Адвокатське зберігання господарсько-фінансових та установчих документів

 

15 сентября истекает срок для перехода на единый налог с IV квартала | БУХГАЛТЕР.UA

Захистити документи Вашої компанії допоможе адвокат.

Один з ефективних способів захисту прав підприємців від розголошення важливої ​​для них інформації передбачає передачу документів, що містять комерційну інформацію, адвокату для виконання певного доручення. Оскільки надані в зв’язку з цим документи вважаються прийнятими на адвокатське зберігання, по ним гарантуються положення закону про адвокатську таємницю. Предметом адвокатської таємниці є питання, з яких громадянин або юридична особа зверталися до адвоката, суть консультацій, порад, роз’яснень та інших відомостей, отриманих адвокатом при здійсненні своїх професійних обов’язків.

Адвокатське зберігання документів – це надійний спосіб захистити документи і інформацію від неправомірних дій державних органів та / або третіх осіб.

У процесі ведення господарської діяльності будь-якої юридичної особи або фізичної особи підприємця актуальним є питання захисту в рамках правового поля документів і інформації компанії від неправомірних посягань.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокатською таємницею є будь-яка інформація, яка стала відома адвокату, помічнику адвоката, стажисту адвоката, особі, яка перебуває в трудових відносинах з адвокатом, про клієнта, а також питаннях, з яких клієнт (особа, якому відмовлено в укладенні договору про надання правової допомоги з передбачених цим Законом підстав) звертався до адвоката, адвокатського бюро адвокатського об’єднання, зміст порад, консультацій, роз’яснень адвоката, складені ним документи, інформація, яка зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, отримані адвокатом під час здійснення адвокатської діяльності.

Обов’язок зберігати адвокатську таємницю поширюється на адвоката, його помічника, стажиста та осіб, які перебувають у трудових відносинах з адвокатом, адвокатським бюро адвокатським об’єднанням.

Згідно п. 7 Указу Президента України «Про деякі заходи щодо підвищення рівня роботи адвокатури» від 30.09.1999 р № 1240/99 з метою посилення гарантій конституційних прав громадян на правову допомогу і захист від обвинувачення, підвищення якості правової допомоги, що надається адвокатами та адвокатськими об’єднаннями, органами, які проводять досудове слідство, має суворо дотримуватися законодавства про гарантії адвокатської діяльності.
Отже, чинне законодавство України передбачає такі складові адвокатської таємниці:

  • • Адвокат зобов’язаний не розголошувати відомості, що становлять предмет адвокатської таємниці.
    • Гарантії адвокатської діяльності передбачають відповідні обмеження, що стосуються збереження адвокатської таємниці.
    • Органи, що проводять досудове слідство, повинні строго дотримуватися гарантій адвокатської діяльності.

Уклавши договір з нашим адвокатським бюро про надання юридичних послуг, додатково Ви укладаєте договір адвокатом, який передбачає адвокатське зберігання документів.

Таким чином, Ви можете захистити себе від рейдерських атак, процедури незаконної виїмки документів, що може зіграти вирішальну роль в процесі досудового слідства (у кримінальному процесі).

Адвокат приймає на зберігання документи, які супроводжують господарську діяльність підприємства, установчі документи, в тому числі не резидентних компаній, документи, що підтверджують право власності.
Адвокат підписує з Вами договір на надання юридичних послуг, одним з пунктів якого, буде передача документів для дослідження і оцінки, що і буде становити адвокатську таємницю. У разі проведення обшуку або виїмки, Ви висуваєте договір з переліком документів. Інші питання з правоохоронними органами вирішує наш адвокат.

Вартість надання наших послуги встановлюється виключно шляхом взаємних переговорів. Мінімальна вартість послуги складає 5600 гривень на місяць (при умові укладення договору на один рік). Разова послуга на місяць складає 12 000 гривень.

Звернувшись до нас, ми надамо Вам професійні юридичні послуги, спрямовані на позитивний результат.

Зв’яжіться з нами

Якщо Ви хочете більш детально дізнатися про послугу – звертайтеся до нас за номерами телефонів:

+38 068 489-96-46

+38 098-827-56-90

Адреса: м. Київ, вул. Білоруська, 30

 

З повагою, 

команда Адвокатське бюро «Довженко та партнери»